o mnie

O MNIE

Pracuję jako psychoterapeuta z dziećmi, młodzieżą oraz z osobami dorosłymi. Ukończyłam Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży w Krakowie, a obecnie odbywam całościowe szkolenie akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, przygotowujące do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie.
Jestem absolwentką studiów podyplomowych „Problemy psychologii klinicznej dzieci i młodzieży” na Uniwersytecie SWPS, odbyłam także szereg specjalistycznych kursów przygotowujących do pracy z dziećmi i młodzieżą.

Doświadczenie w pracy psychoterapeuty i socjoterapeuty zdobywałam i zdobywam m.in. w Świetlicy Socjoterapeutycznej Caritas w Katowicach, Ośrodku Terapii i Psychoedukacji „Kompas” w Będzinie, w Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowskich Górach, w Centrum Psychoterapii i Rozwoju „Strefa Bytu” w Katowicach oraz we własnej praktyce psychoterapeutycznej, gdzie pracuję z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi.

Jestem absolwentką Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, doktorem nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki/ specjalność-psychopedagogika twórczości. Przez 15 lat byłam nauczycielem akademickim na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Ślaskiego, obecnie współpracuję jako wykładowca z Instytutem Doskonalenia Nauczycieli „Wiedza” w Katowicach.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji indywidualnej i grupowej u licencjonowanych superwizorów PTP. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej (także sekcji psychoterapii dzieci) oraz Stowarzyszenia Psychoterapeutów Dziecięcych im. Donalda Winnicotta w Krakowie.